• 12. Februar 2019
  U toku mjeseca januara održana su polaganja učeničke pojaseve za članove AJJ kluba "Shindokan" Sarajevo. Položili su sljedeći kandidati: JU JUTSU: Edin Pišmo 2. KyuMirza Čengić 2.KyuMarko Vlaisavlj...
 • 30. Juni 2018
  U toku mjeseca juna održana su polaganja učeničke pojaseve za članove AJJ kluba "Shindokan" Sarajevo. Položili su sljedeći kandidati: JU JUTSU: Igor Žontar 1. Kyu Damir Mezet 1. Kyu Amir Hodžić 2. K...
 • 21. Decembar 2017
  U toku mjeseca decembra održana su polaganja učeničke pojaseve za članove AJJ kluba "Shindokan" Sarajevo. Položili su sljedeći kandidati: JU JUTSU   Emir Humić 2. Kyu Adnan Cvijetinović ...
 • 1. Septembar 2017
  Obavještavaju se svi članovi i simpatizeri kluba da od 05.09.2017. godine utorak počinje nova sezona treninga za sekcije Aikijutsu i Jujutsu. Prvi trening je u utorak 05.09.2017. godine od 20:15 sati...
 • 18. Juni 2017
  U toku mjeseca juna obavljeno je polaganje za učenička zvanja u vještini Jujutsu. Polaganju su pristupili slijedeći kandidati i uspješno položili za zvanje:   Igor Žontar 2. kyu (plavi pojas)...

Uskoro - upis novih članova

upis 2012

Nalazite se na web stranici Aikido Jujutsu kluba "Shindokan" iz Sarajeva. Klub aktivno kroz treninge promoviše japanske borilačke vještine Aikido i Jujutsu. Prvi počeci kluba datiraju sad već davne 1988. godine. Učlanjenjam u naš klub dobijate mogućnost učenja japanskih borilačkih vještina, kontinuiranu rekreaciju, amatersko učestvovanje na takmičenjima, pohađanje seminara i druženje. Učlanit se možete putem naše web stranice i upisnog obrasca ili dolaskom u terminima treninga. Prva dva treninga su besplatna jer vam tu dajemo mogućnost da vidite čime se mi to bavimo i da li želite da budete dio naše ekipe.

 

AJJ "Shindokan"

Seminari

Nema seminara u navedenoj kategoriji.

Facebook

Copyright © 2018 Aikido Jujutsu klub "Shindokan" iz Sarajeva. Sva prava zadržana. Design by ScorpioDesign